NAPÍSALI O MNE:


So Silviou som začala pracovať na odhaľovaní svojich silných stránok. Počas hodiny sme sa ponárali do hĺbok za pomoci rôznych zaujimavých aj zábavných techník. Silvia reagovala velmi rýchlo a kreatívne. Každá hodina bola pre mňa prínosná a obohacujúca. Každé sedenie končilo radostným spoznaním, či odhlalením skrytej časti mňa samotnej.

Zuzana Roziakovápodnikateľka, www.mydlozfarmy.sk

Silvii jsem měl možnost poznat jako nevšední a velmi úspěšnou projekt manažerku a konzultantku. Její skvělé výsledky byly podmíněny pracovitostí, trpělivostí, tahem na branku a optimismem.Koučování jsem zažil poprvé v životě a myslím si, že tato technika mi otevřela oči a určitě mám zájem se Silvií v koučinku pokračovat. Díky zkušené a profesionální koučce, jakou bezesporu Silvia je, jsem se u toho cítil dobře a velice pohodlně. Všem, kteří váhají zda se nechat koučovat bych doporučil, aby neváhali a vydali se za poznáním a objevováním čehokoliv, co je následně učiní více spokojenějšími a šťastnějšími. Silvia mi dokázala ujednotit si své představy a pomohla mi najít cestu jak se postupnými kroky mohu dostat ke kýženému výsledku

Lukáš Kovandaprojektový manažér

Práce se Silvií byla moc příjemná. Díky ní jsem si ujasnila čemu se chci v tuto chvíli věnovat, co je pro mě nejdůležitější. Naučila mě jak posilovat své sebevědomí. Pracovali jsme spolu z pohodlí domova přes skype. Všem mohu vřele doporučit.

Leona Kysilkovápodnikateľka, www.leonakysilkova.cz

Po celou dobu Vašeho vystoupení z Vás šla úžasná energie, ve které se mohou Vaši klienti zastavit a vrátit do svého nitra. Cítil jsem z Vás jistotu v sebe samu, což není u většiny lidí běžné. Svoji prezentaci jste měla skvěle systematicky připravenou. Líbilo se nám také, že jste představila svůj obor, svoji osobu i to, jak chcete lidem pomáhat. V tom prosím pokračujte. Byla jste jedna z mála lidí, u kterých jsem cítil, že je intuice jejich silná stránka.

Tomáš Lukavec po výberovom konaní do reality show Pekelná značkaBrand manažér

Silvi má velký dar empatie, umí naslouchat a být velmi tvořivá. Hodně mi sedla práce s vizualizací a s tělem, kterou mne Silvia bezpečně provedla. Myslím si, že lidé v ní pocítí velkou oporu a také podporu, která motivuje.

Tereza AndresováŠtudentka